درباره ما

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است گروه تولیدی توحیدی (نارامسین) با ۴۵ سال سابقه در امور چاپ ،کوره، و همچنین تولید ظروف مصرفی و فعالیت در زمینه صنایع دستی همواره در افق دید خود خدمت به دوستان و همکاران گرامی را با شعار کیفیت، دقت و سرعت سرمشق فعالیت خود قرار داده است.

 توضیحات مختصری در زمینه چاپ کوره ای

در این تکنیک که اصطلاحا پخت سوم نامیده می شود بعد از مراحل طراحی، طرح مورد نظر که به صورت تفکیکی بوده و در هر مرحله یک رنگ چاپ می گردد و به همین صورت رنگ های بعدی به روی هم می نشینند و در نهایت بعد از اتمام چاپ طرح مورد نظر به صورت تک تک به روی اجناس چسبانده شده و داخل کوره قرار داده می شوند لازم به ذکر است که در این نوع چاپ رنگ ها درون کوره با دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد گذاشته تا رنگ ها در اصلاح پخته شوند و به ظروف بچسبند و بعد از خنک شدن به دلیل کوره ای بودن این رنگها و طرحها مقاومت و استقامت بالایی پیدا کرده و تا مدت ها ماندگاری خود را حفط می کنند. رنگ های فوق به لحاظ دارا بودن استانداردهای جهانی از نظر مصرف خوراکی هیچگونه مشکلی نداشته و این امر به دلیل حذف سرب می باشد که مانند بعضی از انواع چاپ ، به هیچ عنوان ضرر و زیانی برای مصارف خوراکی ندارند. توضیح اینکه در این نوع چاپ مانند چاپ افست و چاپ پرینتر ،هر نوع چاپی نمیشود انجام داد ومحدودیت هایی در این تکنیک چاپ به دلیل تفکیکی بودن رنگ ها وجود دارد.


ظروف برای موسسات و شرکت ها


گروه تولید توحیدی برای سهولت در انتخاب ، سه گروه و دسته بندی را برای دوستان در نظر قرار داده است:

۱. ,گروه اول: هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، مراکز تفریحی

۲. گروه دوم: موسسات، شرکت ها، و ارگان هایی که برای پذیرایی از مهمان ها و همچنین پرسنل خود اقدام به سفارش ست پذیرایی می کنند که این آيتم ها غالبا شامل فنجان، قوری، نعلبکی ، قندان ، گلدان و غیره می باشد

۳. گروه سوم: شامل مراکزی می باشند که قصد تهیه و توزیع ظروفی برای گیفیت و هدیه به نمایندگان خاص خود و یا افراد عام برای تبلیغ برند و محصول خود انجام می دهند که این ظروف عموما شامل لیوان، لیوان دمنوش، انواع سرامیک و یا لیوان هایی از نوع بلور می باشد.

آیتمی برای نمایش وجود ندارد!